ist

Evcil Hayvan Mezarı Düzenlenmesinde Sürekli Hizmet Avantajı

Evcil Hayvan Mezarı Düzenlenmesinde Sürekli Hizmet Avantajı

İstanbul Pet Mezarlığı şirketi; yıllarca birlikte yaşadığınız ve nice unutulmaz hatıralar biriktirdiğiniz evcil hayvanınızın ölmesiyle içine düştüğünüz sıkıntılı ve üzüntülü durumdan kurtulmanız, ona son görevinizi layıkıyla yapmanız ve gönül rahatlığıyla defnettirebileceğiniz bir mezar yerine sahibi olmanız için dünya standartları kalitesindehizmet vermektedir.

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine yalnızca 110 kilometre uzaklıktaki Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan hayvan mezarlığımız doğayla iç içe bir ortamda ve ana yola çok yakın bir konumda. Web sitemiz üzerinden ya da telefonla arayarak bize ulaşmanızla başlayan hizmetimiz aralıksız devam etmekte. Kedi, köpek, kuş, hamster, tavşan ya da başka hangi türde olursa olsun evcil hayvanınızın cenazesini belirttiğiniz adresten teslim almaktayız. Bu iş için üretilen üstün nitelikli ve fermuarlı plastik torbaya konulan hayvanın cenazesi, nakil tabutuna yerleştirilerek özel donanımlı aracımızla Tekirdağ’daki pet mezarlığımıza getirilmekte.

Pet Mezarındaki Toprak Belirli Periyotlarla Havalandırılmakta

Defin işlemi ve mezar yerinin dizaynı tamamen taleplerinize göre düzenlenmekte. Hayvan mezarında granit, mermer veya taş; istediğiniz malzeme kullanılmakta.  İstanbul Pet Mezarlığı, teslimden defin aşamasına dek hijyen ve çevre sağlığı kurallarına tümüyle riayet ettiği gibi; gömülmeyi takiben gerçekleştirilmesi gereken işleri de özenle yapmakta. Bir defa size şunu garanti ediyoruz: Evcil hayvanınızın mezarındaki toprak belirli periyotlarla havalandırılacak ve böylelikle mezarın çökme riski sıfıra indirilecektir. Pet mezarının üzerine dikilen çiçekler hep diri kalacaktır. Öte yandan mezar yerinde yabancı otların yetişmesine müsaade edilmeyecektir. Her ziyarete geldiğinizde evcil hayvanınızın mezarıpırıl pırıl, çiçeklerle donatılı ve temiz göreceksiniz. Şunu da vurgulamalıyız ki, çevre ve insan sağlığının yanı sıra mezarlığın güvenliği için de her türlü tedbiri almış bulunmaktayız. Etrafı yüksel duvarlarla çevrelenen Tekirdağ Köseilyas mevkiindeki pet mezarlığımız 7 gün 24 saat esasıyla bekçi gözetimindedir.

İstanbul Pet Mezarlığı’nı Türkiye’nin Her Yerinden Arayabilirsiniz

İstanbul Pet Mezarlığı ekibi, can dostlarını kaybedenevcil hayvan sahiplerine empatiyle yaklaşmaktadır. Hayvanla sahibi arasındaki duygudaşlığı göz önünde tutarak davranmaktadır. Bu düşünce tarzımız ve hizmet ilkemiz fiyatlandırma politikamıza da yansımaktadır. Hizmet kalitemizle kıyaslandığında fiyatlarımız gayet makul seviyededir.

Bizi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruların cevaplarını web sitemizdeki haber ve yazılarda bulabilirsiniz. Bizimle temasa geçer germez İstanbul Pet Mezarlığı’nın hizmet süreci başlayacak ve eksiksiz devam edeceksiniz. Azami müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktayız. Türkiye’de alabileceğiniz en iyi hayvan defin ve mezarlık işi hizmeti İstanbul Pet Mezarlığı eliyle gerçekleşmektedir. Evcil hayvanınız hayattayken bizimle iletişim kurabilir ve şimdiden hayvan mezarı yeri sahibi olabilirsiniz.

 

 

Paylaş :