ist

Hayvanı Ölen Kişi Hangi Ne Yapmalı? Hangi Kurumlara Haber Vermeli?

Hayvanı Ölen Kişi Hangi Ne Yapmalı? Hangi Kurumlara Haber Vermeli?

Çok sevdiğiniz ve adeta hayatınızın önemli bir parçası haline gelen evcil hayvanınız vefat etti. Defin ve mezarlık için nereyi aramalıyım diye düşünüyorsanız, İstanbul Pet mezarlığı olarak her an yanınızdayız.

Nice sevinç ve neşe dolu günleri birlikte geçirdiğiniz can dostunuzla vedalaşmanın şoku, üzüntüsü ve telaşı içindesiniz. Kafanızda şu okuyacaklarınız ve benzeri onlarca soru dolaşıyor. “O da bir candı, şimdi hayvanım için ne yapmalıyım?”, “Acaba vefat eden hayvanlara tıpkı insanlarda olduğu gibi hizmet veren kurumlar var mı; varsa hizmeti hangisinden almalıyım?”, “Belirlediğim kurum hayvanımın cesedi çürümeden ve kokmadan gerekli işlemleri yerine getirebilecek mi?”, “Hayvan mezarlığından ve sonrasındaki hizmetlerden memnun kalacak mıyım?”

Hayvanım İçin Kaliteli Defin Hizmeti ve Hayvan Mezarlığı Arıyorum

Elbette vefat eden hayvanınız için son görevinizi layıkıyla yerine getirmek ve onun güzel bir hayvan mezarı olmasını istiyorsunuz. Bu durumda kafanızdaki soruların cevaplanması, telaşınızın sona ermesi ve bir an önce hizmete erişmek adına ilk yapmanız gereken hayvan mezarlığı işinde temizlik, hijyen, kalite ve hıza azami özen gösteren İstanbul Pet mezarlığını aramak. Hayvanım için kaliteli defin Hizmeti ve hayvan mezarlığı arıyorum diyorsanız uzman kadromuz ve üst seviyedeki teknik donanımımız sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü detayda bizi aramanız yeterli olacak.

Telefon açarak bizlerle irtibat kurduğunuz andan, yıllar boyunca aranızda unutulması imkânsız bir dostluk oluşan hayvanınızın her türlü imkana sahip hayvan mezarlığımıza gömüldüğü ana kadarki süreçte hem üzüntünüz hafifleyecek, hem de güvenli bir hizmete erişmenin huzurunu yaşayacaksınız. “İyi ki de canım hayvanıma son görev için bu İstanbul Pet mezarlığını seçtim. ” diyeceksiniz. Uzman kadromuz hayvanın belirtilen adresten teslim alınmasından, hayvan mezarlığımıza defnedilmesine dek üst düzey hizmet sunmakta.

Hayvanımı Hangi Hayvan Mezarlığına Defnedebilirim?

Hayvan mezarlığı sektöründe, kalite standartlarımızla muadillerimizin önündeyiz. Kaliteli mezar hizmetimizle tanışınca evcil hayvanınıza son görev sırasında yaptığınız masrafın son kuruşuna kadar değdiğini görecek ve mutlu olacaksınız. Hiçbir hayvan dostu, kalitesiz mezarlık ve defin hizmetiyle yüz yüze kalmayı arzulamaz. O halde geriye sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak ve telaşınızı dindirecek tek bir seçenek kalıyor. Defin işlemlerinde ve hayvan mezarlığında temizlik, hijyen ve kalite konularında çıtayı tepe noktaya yükselten İstanbul Pet mezarlığını aramak.

Hayvanımı hangi hayvan mezarlığına defnedebilirim? Sorusunun cevabı İstanbul Pet Mezarlığı.  Kalite, hijyen, temizlik ve hızın yanı sıra bir diğer farkımız da hayvanını bu dünyadan uğurlayan hayvan dostlarına cenaze ve defin işi hizmetini onlara empati kurarak yürütmemiz. Evcil Hayvanınızın sizin için değerini ve onu kaybedince neler hissettiğinizin farkındayız. En önemlisi hayvanları seven ve onlara değer veren bir kimliğine sahip olduğumuzdan, tüm bu hizmetleri verirken bir iş olarak değil insani görevimiz olarak bakıyoruz.

Tüm bunlara ilave olarak sizlere her türlü mezar seçeneklerini de sunmaktayız. Granit, mermer ya da mozaik mermer mezar çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tamamen hayvanınıza özgün bir mezar tasarımı ortaya koyabiliriz. Ayrıca kalite ve müşteri memnuniyeti standartlarımız gereği sonrasındaki süreçte hayvanınızın mezarını talepleriniz doğrultusunda yenileyebilmekteyiz.

Paylaş :