ist

Hayvanım İçin En İyi Cenaze ve Defin Hizmetini Nereden Alabilirim?

Hayvanım İçin En İyi Cenaze ve Defin Hizmetini Nereden Alabilirim?

Hayvanınız öldüğünde yaşayacağınız ruh halini tahmin etmek hiç de zor değil. İstanbul Pet Mezarlığı, bu üzüntü dolu anınızda size her türlü cenaze, defin ve mezarlık hizmetini dünya standartlarıyla eş değer kalitede ve hızda vermek için hazır.

 

Hayvanınızı teslim almada, defin işlemlerinde, hayvan için mezar taşının yapılmasında, mezarlığa çiçek ekiminde, defin sonrası periyodik bakımların gerçekleşmesinde ve hayvan sahibinin bütün bu süreçler hakkında bilgilendirilmesinde dünya standartlarında çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini şirket anayasasının ilk maddesine yazan İstanbul Pet Mezarlığı, canla başla bunun gereklerini yerine getirmektedir.

 

Can dostunuz hayvanınızın cenazesini özel donanımlı ve klimalı ambulansımızla belirttiğiniz adresten en kısa sürede teslim almaktayız. Ölen hayvanınızı İstanbul Pet Mezarlığı ekibine emanet ettikten sonra çürüme ya da kokma gibi konularla ilgili endişeniz sona ermekte.

 

Uzman veterinerlerin belirlediği hijyen ve kalite kurallarına harfiyen uyan İstanbul Pet Mezarlığı ekibi ölen hayvanınızı bu iş için üretilmiş plastik poşete yerleştirerek derhal klimalı ambulansa götürmekte. Oradan da hayvan mezarlığına ulaştırılarak arzunuz doğrultusunda son yolculuğuna uğurlamakta.

 

EN İYİ HAYVAN CENAZE VE MEZARLIK HİZMETİNE ULAŞMANIN YOLU

 

Hayvan cenaze hizmetleri ve hayvan mezarlığı uygulaması Türkiye’de son yıllarda hızla yaygınlaşıyor. Ancak hayvan sahipleri elbette ki en iyi hizmete ulaşmayı arzuluyor. Can dostunu kaybettiğinde kendisini rahatlatacak ve hayvanının cenazesini derhal sahiplenecek kurumu yanında görmek istiyor. Cenazeyi teslim alırken hayvana her anlamda hassas davranan İstanbul Pet Mezarlığı, hayvanınızı defnederkende olması gereken bütün kuralları ve detayları dikkatlice pratiğe geçirmekte.

 

Ölen hayvanlar için cenaze ve mezarlık hizmetlerinde kalite ve hijyen koşullarına riayeti ön planda tutuyorsanız ilk ulaşmanız gereken kurumların başında İstanbul Pet Mezarlığı gelmektedir. Sizlere hayvanlarınız için cenaze ve mezarlık hizmeti sunarken olaya asla sadece ticari bir faaliyet gözüyle bakmamaktayız. İstanbul Pet Mezarlığı, hizmet verdiği kişi ve kurumların gözlerinin arkada kalmamasına ve ölen hayvanları için son görevini layıkıyla yaptığını hissetmesine son derece önem vermektedir.

 

HAYVAN CENAZE HİZMETİNDE İSTANBUL PET MEZARLIĞI FARKI

 

İstanbul Pet Mezarlığı, hayvan cenaze ve mezarlık hizmetlerinde ideal neyse onu icra eden bir kurumdur. Tanıtım metinlerindeki ifadelerin tümü gerçekleşen işi nitelemektedir. İstanbul Pet Mezarlığı’nın ortaya koyduğu cenaze ve defin hizmeti, hayvan dostlarının takdirini toplamaktadır. Olumlu geri dönüşler kurumun en önemli sermayesidir.

İstanbul Pet Mezarlığı, hayvan sahipleriyle interaktif iletişim kurma çabasıyla da rakiplerine fark atan bir kurumdur. Bize hayvanınızın cenaze, defin ve mezarlık işleriyle alakalı düşündüğünüz her soruyu yöneltebilirsiniz. İstediğiniz bilgiler en ince ayrıntısına kadar size iletilecektir. Ayrıca cenaze ve mezarlık hizmetlerine dair öneriler de aktarabilirsiniz. İstanbul Pet Mezarlığı, gelen öneri ve teklifleri değerlendirmekten de gurur duyar.

 

 

 

 

Paylaş :