ist

Köpek Mezarlığı

Köpek Mezarlığı

En çok sahiplenilen evcil hayvanlardan biri de köpekler. Köpeğim ölünce ne yaparım? Köpeğim öldüğünde nereye defnedebilirim? Köpeğim öldü nereye gömebilirim? Köpek mezarlığı var mı? İstanbul’da köpek mezarlığı nerede? gibi bir çok soru kedisi olan aileler için merak konusu.

İstanbul hayvan mezarlığı, köpek mezarlığı ve kedi mezarlığı olarak hizmet veriyor. Evcil hayvan mezarlığı sayesinde, köpeğim vefat etti nereye defnedebilirim diye düşünmenize gerek kalmadı. Köpek mezarlığımızda yüzlerce evcil hayvanının mezarı bulunuyor.

İstanbul pet mezarlığı, köpek besleyen ailelerin o zorlu gün geldiğinde köpek mezarlığı arayışlarına çözüm sunuyor. Köpek mezarlığı denilince akla gelen ilk yer İstanbul pet mezarlığı. Hayvan mezarlığımız köpeğim öldü ne yapabilirim? diyen, köpeği vefat eden tüm ailelere köpek mezarlığı hizmeti veriyor.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :