ist

Nilüfer Pet Mezarlığı

Nilüfer Pet Mezarlığı

Günümüzde her yerde olduğu gibi Bursa’da da çok sayıda hayvan sever evinde kedi, köpek gibi sevimli dostlar ile bir arada yaşıyor. Bursa şehir merkezine yaklaşık 8 km mesafede olan Nilüfer ilçesinde de çok sayıda hayvan sever evcil dostları le birlikte yaşıyor. Uzun yıllar evcil hayvan dostları ile güçlü bir sevgi bağı kuran hayvan severler, onları kaybettiğinde büyük bir üzüntü yaşar. Sadık dostlarınız için en iyi veda törenini hazırlamak için evcil hayvan mezarlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Nilüfer Pet Mezarlığı olarak, geniş yeşillik bir alanda sadık dostunuza uygun gibi bir hayvan mezarlığı hizmeti sunuyoruz. Sevimli dostunuzu son yolculuğuna özenle uğurluyoruz. Pet Mezarlığı olarak, Nilüfer’de bulunduğunuz yere hızla ulaşıyor ve sizi bu zor gününüzde yalnız bırakmıyoruz.

Nilüfer Pet Mezarlığı Hizmetleri Nelerdir?

Nilüfer Pet Mezarlığı olarak, evcil hayvan dostunuzun defin sürecinde sizin adınıza tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Pet mezarlık hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.

•          Evcil hayvan dostunuzu bulunduğu yerden alıyor ve veteriner hekimlerimiz aracılığı ile ölüm sebebini belirliyoruz.

•          Gelişmiş özel araçlarımız ile evcil hayvan dostunuzu Nilüfer Pet Mezarlığı hizmeti verdiğimiz özel alanına taşıyoruz.

•          Sadık dostunuz için mezar hazırlıyor ve mezar levhası ve süsleme tasarımı yapıyoruz.

•          Defin sonrası mezarlık bakım ve temizlik hizmetleri yapıyoruz.

Nilüfer Pet Mezarlığı hizmeti almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Çünkü dostluk sonsuzdur”

Paylaş :