ist

Pet Nakil

Evcil hayvanınız öldüğünde ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Hayvan mezarlığı var mı? İstanbul hayvan mezarlığı nerede? gibi bir çok soruya cevap bulmaya çalışmak yerine İstanbul Pet mezarlığını arayabilir, en doğru bilgileri ilk elden alabilirsiniz.

Evcil hayvanınız öldüğünde, nakil işlemi nasıl yapılır, evcil hayvan cenazesi nasıl taşınır, belediyelere evcil hayvanımı nasıl götürebilirim diyorsanız, İstanbul hayvan mezarlığı ekibi evcil hayvanınızın belediye gömü alanına götürülmesine yardımcı oluyor.

Evcil hayvan mezarlığı yerine, evcil hayvan gömü alanını tercih ediyorsanız İstanbul hayvan mezarlığı arayabilir, pet cenaze nakil işlemini yaptırabilirsiniz. Kediniz öldüğünde, köpeğiniz öldüğünde veya kuşunuz, papağınız, tavşanınız öldüğünde İstanbul Pet mezarlığı ekibi evcil hayvanınızın cenazesini istediğiniz adresten teslim alıyor. İstanbul evcil hayvan gömü alanına sizin için götürerek cenaze işlemleri yürütüyor. Evcil hayvanınız öldüğünde İstanbul hayvan mezarlığı ekibi hayvan gömü alanına pet cenaze ve pet nakil işlemini gerçekleştiriyor.

İstanbul Pet Mezarlığı, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi’ne hizmet veriyor. Mezarlığımıza Türkiye’nin diğer şehirlerinden ulaştırılacak cenazeleri de kabul ediyoruz. +90(549) 791 91 96 ‘nolu telefon numarasından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorularınız için “Sık Sorulan Sorular” bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :